تبلیغات
مطالبه - دستورات قضائی یا غذایی؟
 
درباره وبلاگ


بسم الله الرحمن الرحیم
مقالاتی که در وبلاگ مطالبه وجود دارد، نوشته های بنده در راستای جبهه وبلاگ نویسان مطالبه گر انقلاب اسلامیست.
کپی و استفاده از آنها با ذکر صلوات آزاد است.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مدیر وبلاگ : مطالبه گر
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
مطالبه
تاکنون احکام قضایی متعددی در رابطه با مسدود سازی شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی و غیرایرانی مشکل ساز صادر شده است؛ لیکن در سال های اخیر، این احکام پس از ابلاغ به وزارت ارتباطات، به مرحله اجرا نرسیده است. مسئله ای که در این یادداشت سعی بر روشن سازی آن داریم، آن است که آیا دستگاه های اجرایی و مشخصا وزارت ارتباطات حق ایستادگی در برابر اجرای احکام قضایی را دارد؟ وهمچنین، احکام صادره از سوی قوه قضائیه، لازم الاجرا هستند یا تنها برای رفع تکلیف صادر و ابلاغ شده اند؟! آیا ضمانت اجرایی برای این احکام صادره وجود دارد؟

به طور کلی قانون اعلام کرده است که احکام قضایی لازم الاجراست و باید در اسرع وقت اجرایی شود.[1] در خرداد ماه  سال 93 حکم فیلترینگ اینستاگرام توسط دستگاه قضا صادر شد. در شهریور همان سال نیز قوه ی قضائیه، طی حکمی، دولت را موظف به فیلترینگ برخی شبکه های ضد اجتماعی نظیر واتس اپ، وایبر و تانگو کرد؛ دلیل این حکم، انتشار گسترده محتوای مجرمانه، ارتکاب انواع جرائم علیه عفت، اخلاق اسلامی و امنیت عمومی، و بالاخص انتشار وسیع مطالب موهن علیه بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ذکر شده بود.[2] بنابراین مسئولان محترم در وزارت ارتباطات، ملزم به اجرای فیلترینگ این شبکه های ضد تعاملی و ضد اجتماعی در مدت زمانی یک ماهه مذکور در متن حکم قضایی بودند. ولی به دلایلی مبهم از اجرای این احکام سرباز زدند.

بر طبق قانون، مسئولانی که مستنکف از این احکام باشند، جرم انگاری شده و باید خسارت های وارد شده را جبران کنند.[3] آیا مسئولان ذی ربط از این موضوع آگاه هستند که عدم اجرای احکام مرتبط با فیلترینگ شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی، چه خسارت عظیم و غیر قابل جبرانی به نظام و به تک تک اعضای جامعه وارد کرده است؟ آیا از نظر مسئولان وزارت ارتباطات، از بین رفتن قبح توهین به بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و مسئولان نظام قابل جبران است؟ بی اعتماد کردن مردم به نظام اسلامی، که جزو اصلی ترین خدعه های دشمنان اسلام و مسلمین در این جنگ افزارها به شمار می رود، جرمی است که مجازات سنگینی به دنبال خواهد داشت. بر طبق آمار، فتنه این شبکه های ضد اجتماعی، از دلایل عمده رواج طلاق های رسمی و عاطفی به شمار می رود؛ مسئولان خطاکار چگونه پاسخ تنهایی و کمبود محبت های فرزندان طلاق و تبعات ناشی از آن را خواهند داد؟ روابط نامشروعی که در سایه این فحشا خانه های همیشه همراه، شکل گرفته و حتی گریبانگیر افراد متاهل هم شده است، چگونه قابل جبران است؟ آیا مسئولان غافل، می توانند پاسخگوی رواج مسائل غیر اخلاقی و رفتارهای خلاف عفت که در بستر این نجس افزارها شکل گرفته است، باشند؟ جاسوسی دشمنان اسلام و مسلمین از طریق این جنگ افزارها، امری واضح و بدون تردید است؛ اهمال مسئولان وزارت ارتباطات در قبال این جاسوسی ها مستحق چه مجازاتی خواهد بود؟

تمام نهادها و سازمان ها، می بایست نسبت به آرای مراجع قضایی تمکین کنند؛ طبق قوانین مجازات اسلامی، آیین دادرسی مدنی و قانون نظام عدالت اداری، همه شخصیت های حقیقی و حقوقی مکلف به اجرای احکام صادره از سوی قوه قضائیه هستند. "انفصال از خدمت" یکی از مجازات هایی است که کارمندان مستنکف به آن محکوم می شوند. شایسته است هیئت های نظارت بر اجرای احکام، نسبت به حسن اجرای احکام صادره در رابطه با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، حساسیت و جدیت بیشتری از خود نشان داده و مانع از تغافل و خیانت برخی عناصر در وزارت خانه های مربوطه شوند. با توجه به اینکه کارگروه مصادیق مجرمانه اینترنتی، یکی از نهادهای تصمیم ساز در زمینه نظارت بر محتوای مجرمانه شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی است، جای بسی تعجب است که برخی از اعضای آن، عملا از روند غیرقانونی حضور رسمیِ نماینده سرویس های جاسوسی_تروریستی دولت های صهیونیستی در قالب این جنگ افزارها، در فضای مجازی کشور حمایت می کنند. شایسته است اعضای این کارگروه، حکم صریحی در رابطه با نجس افزارهایی مانند تلگرام، واتس اپ، وایبر و اینستاگرام صادر نموده و سرویس های جاسوسی دولت های صهیونیستی را از دسترسی به فضای مجازی کشورمان، ناامید کنند.

در رابطه با چنین مسائلی که برای کیان نظام اسلامی، بسیار مهم و حیاتی است، لازم است که قوای سه گانه، ارگان های دولتی و غیر دولتی و تمامی نهاد های مسئول در قبال جاسوسی این ابرجاسوسان اینترنتی، احساس وظیفه نمایند و برای آگاه نمودن مردم و کوتاه نمودن دست دشمنان اسلام و مسلمین از فضای مجازی کشور، تلاشی جهادگونه انجام دهند. لازم است که همه ارگان ها تلاش کنند تا ماهیت ضد انسانی، ضد اجتماعی و ضد تعاملی این جنگ افزارهای صهیونیستی را آشکار نمایند. صدا و سیما به عنوان تاثیرگذار ترین رسانه می بایست در خط مقدم این جبهه حضور داشته باشد؛ ولی هم اکنون این نهاد نیز در صف تبلیغ کنندگان شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی قرار دارد. صدا و سیما با عدم نظارت بر محتوای اخبار و برنامه های پخش شده، باعث تبلیغ روز افزون فحشاخانه های همیشه همراه صهیونیستی و در نتیجه مشروعیت بخشی به آن ها شده است. انتظار می رود صدا و سیما در جایگاه یک دانشگاه عمومی، با عزمی انقلابی، مانع از تبلیغات گسترده این شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی شود و با پخش برنامه های روشنگرانه، ماهیت این نجس افزارها را برای همگان آشکار و مردم را از خطرات این ابرجاسوسان مطلع کند.

انتظار است قوه محترم قضائیه نیز، همچون همیشه،با قاطعیت و جدیت مثال زدنی، فیلترینگ جنگ افزارهای اینترنتی پیگیری نماید و با اقتدار، اجرای احکام صادر شده را ضمانت کند. در مورد برخورد با چنین ابرجاسوسان اینترنتی لازم است دستگاه قضا، دادستانی کل کشور و کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه اینترنتی نیز، احکامی با پشتوانه عملی صادر نمایند و از حسن اجرای آن اطمینان حاصل کنند. به علاوه لازم است مسئولان مستنکف را بدون مماشات به اشد مجازات برسانند تا نهاد ها و قوای دیگر نیز به احکام قضایی احترام گذاشته و در اجرای هرچه سریعتر و بهتر آن ها بکوشند. در پایان از رئیس محترم قوه قضائیه آیت الله آملی لاریجانی، دادستان کل کشور حجت الاسلام رئیسی و دبیر محترم کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه اینترنتی جناب آقای خرم آبادی، تقاضامندیم که همچون همیشه، با عزمی جهادگونه، مانع از جاسوسی دولت های صهیونیستی به وسیله جنگ افزارهای اینترنتی مانند تلگرام، واتس اپ، وایبر و اینستاگرام شوند و دست دشمنان خارجی و برخی خائنان داخلی را در سوءاستفاده از ناآگاهی عمومی، کوتاه نمایند.


 [1] http://www.khoshyaran.ir/print.php?ToDo=ShowArticles&AID=13721

[2] http://isna.ir/fa/news/93062917355/%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%DA%98%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%B1

[3] http://www.khoshyaran.ir/print.php?ToDo=ShowArticles&AID=13721

نوع مطلب : مطالبه، 
برچسب ها : احکام قضائی فیلترینگ، جبهه وبلاگ نویسان مطالبه گر انقلاب اسلامی، فیلترینگ وایبر و تلگرام، دستورات قضائی یا غذایی، جنگ افزارهای اینترنتی،
لینک های مرتبط : وزارت ارتباطات؛ مجری دستورات اوباما!، جنگ افزار یا نرم افزار؛ مسئله اینست!/تلگرام مخرب ترین سلاح اینترنتی، نظارت کجاست؟، فروش اینترنتی قانون‌گریزی و بی‌اخلاقی؛ دور زدن قانون بدون نگرانی!،


چهارشنبه 31 تیر 1394 :: نویسنده : مطالبه گر
نظرات ()
شنبه 22 دی 1397 03:31 ب.ظ
он лайн кредит
онлайн кредитование
кредит на карту круглосуточно
как взять кредит онлайн
интернет кредит на карту
سه شنبه 15 خرداد 1397 04:17 ب.ظ
фитнес резинка цена заказать украина
фитнес резинка харьков
купить фитнес резинку одесса
купить резинки для фитнеса
заказать резинки для фитнеса
фітнес резинки ціна
شنبه 22 اردیبهشت 1397 05:39 ق.ظ
срочно кредит на карту украина
новые кредиты онлайн украина
терміново потрібні гроші на картку
кредити онлайн цілодобово
займ на карту в украине
деньги в долг в украине
кредит займ на карту срочно
سه شنبه 28 شهریور 1396 04:28 ق.ظ
I was recommended this website by my cousin. I'm not sure whether this post is written by him as no
one else know such detailed about my trouble. You are amazing!
Thanks!
دوشنبه 16 مرداد 1396 05:32 ب.ظ
Hey there! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers?
My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many months of hard work due to no back up.
Do you have any solutions to prevent hackers?
شنبه 14 مرداد 1396 06:38 ق.ظ
I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up!
I'll go ahead and bookmark your site to come back later. All the best
دوشنبه 16 شهریور 1394 05:00 ق.ظ
با سلام. این مطلب در سایت حرف تو انتشار یافت.

با تشکر
یا علی
یکشنبه 1 شهریور 1394 02:28 ب.ظ
_____ ____________
__________
_____
_

_ ....................
__ عـــطر خــدا
___ .................
____
_______
__________
____________
_______________
________________

سلام دوست من ؛ امیدوارم خوب و سلامت و شاد باشی
افتـخار داریم که با این دعـوتنامه "شما" رو به یک اتفاق خوب مـهمون کنیم ...
عـطرخـــدا «جایی از جـنس آرامش و امـید» رو دیدید تا حالا ؟؟!
با مطالب زیبا و دلنشین آپ شد ...
صمـیمانه حضورتون رو خوش آمد میگیمعطر خدا ، رسـیدن به آرامش واقعی .... و تجربه یک زندگی عاشقانه
www.AtreKhoda.com
چهارشنبه 28 مرداد 1394 08:11 ب.ظ
سلام دوست عزیز! خوبی؟!!

مطالب وبلاگت خیلی زیبا و مفیده!

ولی چرا ازش کسب درآمد نمیکنی؟؟!

کافیه توی ((سیستم کسب در آمد پی پاپ)) ثبت نام کنی.

بعد وبلاگت رو در قسمت سایت ها ثبت میکنی.

بعد کد رو در قالب وبلاگت قرار میدی.

بعد به ازای هر بازدیدکننده که در وبلاگت کلیک کنه 45 ریال به حسابت اضافه میشه.

تسویه حساب ها به طور منظم و روزانه انجام میشه.

کافیه که امتحان کنی!

مطمئنم خوشت میاد و راضی خواهی بود!

منتظرت هستم!
پنجشنبه 22 مرداد 1394 06:30 ق.ظ
سلام
لطفا این متنو تا اخر بخونین
از وبلاگتون دیدن کردم مطالب خوبی توشه
ما یه شبکه اجتماعی داریم به نام فیس پلاک میخوایم توش فعالیت مفید کنیم و با بقیه شبکه ها متفاوت باشیم
ازتون دعوت میکنیم که مارو توی این راهمون همراهی کنین و توی سایتمون عضو و فعال باشید
منتظر حضورتون هستیم
www.facepalak.ir
با تشکر
شبکه اجتماعی فیس پلاک
مطالبه گر
و علیکم السلام.
بسیار عالی.
موفق باشید
چهارشنبه 7 مرداد 1394 07:18 ق.ظ
خب حضرت آقا هم از اینستاگرام و توئیت کردن استفاده میکنن.به نظر شما ایشون هم از نجس افزارها استفاده میکنن؟طبق نظر شما ایشون هم صهیونیستی هستند دیگه!!!!!!!!!!!
مطالبه گر
اول سلام علیکم...
یعنی واقعا فکر می کنید خود آقا میرن توئیتر و پست میذارن؟
واقعا تصور شما اینه؟

می دونید که حضرت آقا فتوا دادن که استفاده از فیلتر شکن چون به معنای دور زدن قانونه، حرامه؟؟

حالا به نظر شما آقا برخلاف فتوای خودشون کاری می کنند؟

نخیر. متاسفانه برخی دوستداران حضرت آقا، بدون داشتن اطلاعات کافی اینکار ها رو انجام می دهند.
ما در حال پیگیری اون هم هستیم.
دوشنبه 5 مرداد 1394 04:28 ب.ظ
با سلام دوست عزیز.
وب زیبایی دارید.
خوشحال میشیم به وبسایت ما هم سر بزنید.
منتظر نظرات زیبای شما هستیم.
یاحق.
پنجشنبه 1 مرداد 1394 12:56 ب.ظ
سلام مجدد
...مجبوریم از اینترنت آمریکایی استفاده کنیم..
دوری از فضای مجازی اصلاً امکان ندارد..
دوست عزیز این «اصل اجبار» را از چه منبع نقلی یا عقلی استخراج کرده ای؟
برعکس شما،من هیچ اجباری برای استفاده از اینترنت و... در این دنیای کنونی نمی بینم تا چه رسد به شبکه های اجتماعی.اینکه گفتم تکلیفت با خودت روشن کن دقیقاً همین اشکالیه که شماها دارید.یعنی از یک طرف خودتون را محتاج تکنولوژی میدونید اما از یک طرف الزامات ناخواسته همان تکنولوزی را برنمی تابید!!
بنده از شبکه های اجتماعی در جهت نشر افکار مفید و سازنده استفاده میکنم.و الحمدلله توانسته ام که سوار بر این ابزارها باشم نه اینکه به ابزارهای تکنولوژی سواری بدم.دوست محترم با فحش و فضیحت کار درست نمی شود.یا حق
مطالبه گر
وعلیکم السلام.

اتفاقا موضوع همینه. در دنیای کنونی، دوری از فضای مجازی امکان نداره. یعنی اگر کسی خودش و فعالیت هاش رو از اینترنت دور نگه داره، شبیه انسانهای جنگل نشین میشه!
فعالیت های شغلی و ارتباطات باعث میشه که نتونیم از اینترنت صرف نظر کنیم.

گرچه اگر شما می تونید پس حجت به شما تمامه و حتی نباید از این اینترنت نجس آمریکایی استفاده کیند!!!

صهیونیست ها عاشق این نوع مبارزه کردن شما با خودشون هستن.
لطفا تامل کنید...
چهارشنبه 31 تیر 1394 09:18 ب.ظ
خوشحال میشم با هم تبادل داشته باشیم
با تبادل لینک بازدید هر دوتامون بالا میره
چهارشنبه 31 تیر 1394 01:55 ب.ظ
حتی اگر بهار هم باشد این افکار شماست که گل ها را رشد میدهد
نه فصل بهار !

سلام
پیش من هم بیاین خوشحال میشم
چهارشنبه 31 تیر 1394 12:56 ب.ظ
من یه سیستم تبادل لینک راه اندازی کردم که دارای بازدید خیلی بالاییه و علاوه بر اون یه لیست مفصل از وبلاگ های به روز و جذاب داره.سر بزن و اگه دوست داشتی تبادل انجام بده:-)
چهارشنبه 31 تیر 1394 12:43 ب.ظ
سلام
به نظرم دید شما نسبت به این تکنولوژی(شبکه های اجتماعی) چندان منطقی و واقع بینانه نیست.نحوه استفاده از انواع تکنولوژیها که معمولاً تیغ دو لبه هستند بستگی به فهم و شیوه تربیتی فرهنگی کاربران دارد.
اگر معتقدید که اینها نجس افزار هستند،هیچوقت چیز خوبی از آن دریافت نخواهید کرد.اگر تکنولوژی بد است خود شما نباید از کامپیوتر و اینترنت هم استفاده کنید.چون بیل گیتس هم رفیق شفیق صهیونیستهاست...و اگر تکنولوژی خوب است پس نباید اینقدر گزینشی برخورد کنید.اول تکلیف خودتان را با این تکنولوژی روشن کنید بعد حکم کلی صادر کنید.
مطالبه گرو علیکم السلام.
اول از همه باید توجه داشته باشید که ما در مورد چیزهای صحبت می کنیم که جایگزین داخلی داشته باشند. مثلا اینترنت داخلی نداریم، فعلا مجبوریم از اینترنتی امریکایی استفاده کنیم.
ولی برنامه های اجتماعی داخلی داریم، مثلا سلام، بیسفون، ساینا، فانوس، و...
پس بحث گزینشی برخورد کردن نیست.

ضمنا اینهایی که شما فرمودید محصولات این تکنولوژی هستند نه خود تکنولوژی. این خیلی مهمه که شما دچار مغالطه جزء به کل نشوید.
در دنیای کنونی، دوری از فضای مجازی اصلا امکان ندارد. ولی می توان بدون چند نجس افزار صهیونیستی، روز را به شب رساند!

صحبت ما اینست که مانع سود رسانی بیشتر و بیشتر به صهیونیست ها بشویم؛ همانطور که الان از طریق این جنگ افزارهای اینترنتی، بیشترین سود اطلاعاتی، اقتصادی و سیاسی را از کسب می کنه.
ما باید حساب خودمان را با رژیم کودک کش صهیونیستی جدا کنیم.
چهارشنبه 31 تیر 1394 12:37 ب.ظ
حتی اگر بهار هم باشد این افکار شماست که گل ها را رشد میدهد
نه فصل بهار !

سلام
پیش من هم بیاین خوشحال میشم
چهارشنبه 31 تیر 1394 12:29 ب.ظ
شاد باش نه یک روز,هزاران روز . . .
بگذار آواز شاد بودنت چنان در شهر بپیچد که روسیاه شوند آنان که بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر